BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 12223606
nr 1222 3606
Ljuskrona
Gustaviansk stil, med slipad glaskupa, omkring 1900. Höjd: 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:18:45
10/12 17:36:40
Den Gustavianska stilen